Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nejde zapnout

Zdravim a prosim o radu,

jiz delsi dobu se mi stavalo, ze pri praci mi z niceho nic zbelal monitor, vse se samozrejme seklo a z repraku bylo slyset jen slabe chrceni. S PC neslo absolutne nic delat, mozne bylo jen vypnuti ze zasuvky. Vzdy chvilku nesel zapnout, ale cca po 5ti minutach ano a vse bylo ok. Ovsem az do nedavna, kdy se mi toto opet stalo, ale PC jsem jiz nezapl. Vyzkousel jsem vse, zdroj je funkcni. Vytahl jsem baterku, clearnul cmos a pocitac nakonec normalne nabehl. Bohuzel se mi po par minutach ve Winech opet stal stejny problem se seknutim a zbelanim monitoru. Vypl jsem ho tedy opet ze zasuvky, vyndal baterku, zkratka udelal stejny postup, ktery pred par okamziky fungoval, ale nic. Na desce sviti lan kobtrolky, zdroj, ram, g karta a orocesor jsoy ok. Prosim tedy o radu, zda nekdo z vas nevi cim by to mohlo byt, jsem fakt uz zoufaly.

PC sestava: Dvoujadro od AMD, 4 GB RAM 800 mhz, deska MSI k9n SLI PLATINUM, GeForce 9600GT, zdroj EC 400w, Win7 64bit

diky

Diky za odpovedi,

kazdopadne, zdroj je funkcni protoze jsem ho vcera zkousel na jinem pc, plus jak jsem psal pred chvili mi po vyndani a zandani baterky do desky mi nabehl cely komp do Winu, tudiz soudim, ze by meli byt i ostatni komponenty v pohode, nejde mi to cely do hlavy. Po chvilce opet bily monitor, tak jsem to zase vypl, ale uz nezapl, ani baterka nepomaha. Jinak, deska se zda vizualne v poradku, kondiky ok.

dekuji

Zdroj asi OK neni (to ze ide v inom PC je nepodstatne!). Treba skusit v tvojom PC slusny moderny (nech ma aspon 30A na 12V) zdroj.
... ked nepomoze iny slusny moderny zdroj, tak je v haji zakl.doska alebo mas niekde skrat na kejs (alebo niektory iny komponent napr grafika je vadna a robi nejaky skrat ked sa zahreje)