Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače na HW

Mám problém s ovladačema na HW ve svém PC. Dostal jsem nedávno novou graf. kartu na které nebylo napsané jak se jmenuje. Everest ukáže jeden název, CCleaner ukáže další název. Tak čím se potom řídit?MSI NX7600GS ukáže everest a ostatní ukazujou NVIDIA geforce 7600GS. Snažil jsem se stáhnout ovladače přímo od nvidie,ale grafická karta nefunguje tak jak má. V některých hrách vyhazuje bílé obdelníčky, mění si barvy jak se jí zlíbí ( Hru musím minimalizovat do lišty a zase se vrátit zpátky... toto zopakovat někdy i 3x než najedou barvy správně). Proto si myslím,že asi nemám správný ovladač a možná ani správné jméno. Zkoušel jsem si stáhnout programy co mají vyhledat optimální ovladače a hned je i stáhnout. Jsou to ,ale vše placené programy a nějak moc se mi jim nechce věřit. Když jsem tento program rozjel tak mi akorát ukázal ,že mám špatný ovladač na zákl. desku, zvuk. kartu, graf. kartu.. Má někdo zkušenosti s těmito programy? nebo doporučil by někdo kterému se dá věřit? a za předpokladu,že bych nechtěl využívat těchto programů, mohl by někdo poradit jak teda najít co hledám?
Za odpověď předem děkuji :)

na zvukovou kartu jsem stahoval, na tu grafickou tež přímo z nvidie, na základní desku nevím,ael asi ne. právě teď ho hledám. Jenomže u staré grafické nvidia gforce 4600 jsem žádný problém s ničím neměl. Pouze jsem měl slabou graf. kartu tak jsem si sehnal novější a začlo všechno blbnout. Myslím teda ,že to bude díky té kartě, ale hledám i ty ovladače na základní desku

Název základní desky Soltek SL-75FRN2 / NV400-64 / NV400-L64

sběrnice 2, zařízení 5, funkce 0 Realtek RTL8139 PCI Fast Ethernet Adapter [A/B/C]

sběrnice 1, zařízení 0, funkce 0 MSI NX7600GS (MS-V064) Video Adapter

Toto je výpis z Everestu. Snažil jsem se googlovat ovladače na všechny 3. Mám nainstalované všechny 3, ale problém nezmizel. Asi jsou teda pořád špatné. P/okud by se někomu chtělo, nemohl by mi někdo hodit linky na ty ovladače? Nebo říct kde dělám chybu?

Nazov grafiky je spravny, ten co zobrazil everest. On si to necuca z prstu, ked zdetekoval 7600 tak mas 7600. Ovladace mozes tahat zo stranok MSI, alebo z nvidie (7600GS mozno bude uz v sekcii archiv alebo obsolete alebo legacy cards apod). Treba skusit aj starsie ovladace nvidia ma aj starsie, tusim ze verzia 180.neco fungovali s 7600 urcite dobre. Ja mam nejaku 7600GT v AGP a tusim ze mam nejake 182.neco alebo tak nejak (neviem presne nemam to tu teraz) a ide to uplne perfektne bez jedineho problemu uz asi 4roky. WinXP (32bit samozrejme)

CCleaner vobec v PC nemas mat a ked mas tak to znamena ze mas uz tie Windows totalne rozdrbane cleanermi tak sa nediv ze to blbne.

Mozes mat ale aj problem ten ze mas slaby zdroj alebo moze byt aj problem ze ta karta je proste vadna, hlavne ak to je kupovane odruky tak nevies. Mozes skusit ju parkrat vytiahnut zo slotu a znovuzastrcit, nech sa precistia kontakty alebo ich precistit alkoholom, mozno tu kartu nejaky debil chytil za kontakty.