Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory Genius GHT S200

Ahoj, pořídil jsem si tyto repra + 7.1 zvukovou kartu axago ( http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8P00000010HU )

ale i když zapojuji cinche kdo ví jak, tak to prostě nehraje... karta se v pc hlásí, jako, že je v pořádku, ale připojím - li repra, tak to ze sebe nevydá ani hlásku. Operační systém mám win 7, ale vše jsem snad nastavil správně, myslím si, že chyba je v zapojení káblů (vzadu jsou různé barvy a moje cince jsou jen černé a červené). Netušíte, co by s tím mohlo být? Děkuji.

V ovladacie panely - zvuky musis prenastavit spravne vystup na tu USB zvukovku. A nastavit si ze mas 7.1 repro.
A do zvukovky musis spravne strcit kable (podla navodu k zvukovke a navodu k repro tam su urcite popisane aj farby a aj s obrazkami), my ti na to nevidime ze co si tam jak strcil, tak bud to sem poriadne popises, alebo nic.

bohužel k repru návod není... ale jak říkám... jsou tam 4 funkce --> DVD, AUX 1 , AUX 2, 5.1 Cha.

a pod těmi možnostmi svítí ledky a stlačením tlačítka input se volí možnosti, ale k poslední možnosti (5.1cha) se nemůžu dostat. Jinak v PC je vše nastaveno tak jak má být.