Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Určení značky počítače

Kamarád má doma PC o kterém by rád věděl jestli je značkový nebo jestli je to no-name.Každopádně je to celkem "historická" sestava.Desku to má nějaký gigabyte Ga-8PE667 Ultra.Myslím že už sem asi psal někdo o problému s touto sestavou.Fotku přikládám i v druhém příspěvku.Kdybyste někdo vědel co to je za pc nebo kdybyste poznali tu bednu dejte vědět nebo vložte link.Díky

Tak aspoň model tý bedny.To že to není koupený celý to mi došlo.Sem holt sklerotik.Já Zapomněl že to pc sem kámošovi před lety sestavoval já.Ale zaboha si nevzpomenu co to bylo za bednu

Díky moc fakt ste mi pomohli ůplně všichni.Je to ona akorát nebyla kompletní tak sem tam dal jiný led.Díky