Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava na San Andreas

Občas někomu opravuju pc a přišel za mnou chlápek že se mu na tom seká San Andreas.Aby taky ne dyž tam má kartu z doby kamenné GeForce 6200 AGP.Prostě hrůza.Teď ale potřebuju pomoct s výběrem nové sestavy.

Mám připraveno

Pentium 4 Socket 775 3,0GHZ s BOX chladičem
Grafickou kartu:Gigabyte GeForce 7600GS PCIE 256mb
Zdroj:400W Fortron.

Zbytek budu muset dokoupit.Komponenty by měly stát asi tak do 5000.Jedná se o bazarové komponenty.

Mám tenhle procesor v socketu 478 a stejnou grafiku v AGP. San Andreas mám nainstalované, ve fullHD dostanu kolem 20FPS, pokud by stačilo 1280*1024, tak běží hra plynule. Za úvahu ale stojí, že doslova cokoli se dá teď složit (i to nejlevnější kolem 5000) je výkonově kus nad sbírkou do muzea.