Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nujdou mi spustit žádné CD a DVD :(

Dobrý den, prosím mohl by mi někdo poradit, nujdou mi načíst žádné CD a DVD :( Když najedu do správce zařízení je u Slimtype DVDRW SSM-8515S ATA Device vykřičník. Zkoušela jsem ovladač odinstalovat a počítač restartovat, po naběhnutí to hlásí, že ovladač se nepodařilo správně nainstalovat. Poradil by mi někdo co s tím mohu dělat. Děkuji :)

Já bych to bral pozitivně a přijmul bych to jako znamení z vyšších sfér a pokyn k přechodu na HDD. Třeba by stálo za zvážení, zda udělat CD/DVD plackám pá pá ... :-D
Při dnešních cenách HDD není příliš co řešit.
Promiň, že neřeším podstatu problému. To jen vnuknutí úvahy.