Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC na GTA IV

Dobrý den chtěl bych se zeptat za jakou cenu by šel sestavit PC aby na něm jelo GTA IV plynule aspoň na nejmenších detailech.Děkuji předem:-)

Přibližně 10 000Kč pokud nebude stačit můžu přišetřit ale opravdu to stačí na nejnižší detaily.
PS:omlouvám se úplně jsem zapomněl na nároky této hry(minimální)

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
Paměť: 1.5GB, 16GB místa na disku
Grafická karta: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900