Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání notebooku

Dobrý den.

Poslední dobou zjišťuji, že se mi více zahřívá notebook. Je to nějak škodlivé? Prý je dobré ho občas vyčistit. Mohu to nějak udělat sám, nebo je lepší ho dát do servisu? Kolik by případně takový servis stál?

Děkuji za odpovědi

Jakym sposobom to zistujes?

Vseobecne da sa to aj vyfukat cez vetrakove otvory, stlaceny vzduch alebo ustami, ale moc efektivne to neni, lepsie je to otvorit a vycistit. Kolko to stoji ti povedia v servise, moze to zavisiet od modelu a aj od servisu samozrejme, pevne ceny a 5rocnice uz nie su. Treba ratat nejaku hodinku roboty.

Jak dlouho notebooku používáš a jak moc?
Pokud se neorientuješ v této základní věci, raději to poptej u autorizovaného servisu, pokud je NTB v záruce. Pokud je po záruce, poptej vyčištění klidně i mimo autorizovaný servis. Cenu ti rovněž sdělí ....