Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc, jak připojit internet

Ahoj, dneska matka byla zaříďit internet, ale já tam sní BOHUŽEL nešel.
Jak přišla, tak mi řekla že z té destičky co mám v pokoji jak vede ten kabel, tak ho mám dat do PC a že by mi to mělo jed. ALE NIC.

Mám doma takovou WIFI nebo co to je, do které se dá ten kabel taky připojit, a internet budu mít přes wifi, jenomže mi u te bedínky neblíka INTERNET. Což znamená že mě nepřipojili nebo co?

Abych to upřesnil, nedavno jsme se tady stěhovali, a už tady byla, ktomu jsem tu měl ještě 1 týden internet zadarmo, a normálně to jelo, pak mě odpojili tak matka zašla do toho media roa nebo jak to je, a tam ji řekli, že to bude mit do 5 minut zaplý ten internet, a nic... Ale jak říkam, u wifi bedny neblíka to světlo INTERNET, takže to mě asi nepřipojili ty mrdky ne?

celou dobu tě nenapadlo ze štítku opsat přesný typ všech krabiček, co tam máš na net. nejspíš si to tu pleteš s blogem nebo se zpovědnicí.

nefunguje ti ani přímé připojení do pc, i výpis konfigurace tajíš:

ipconfig -all

..z něj by taky bylo vidět, jestli máš vůbec ovladač síťovky.