Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úprava makra (transfer) na sloučení souborů

Zdravím, potřebuji upravit nalezené makro pro hromadné sloučení více souboru v excelu. Jde o to že transfer slučuje jednotlivé soubory pod sebe a ja bych je předtím potřeboval transponovat a ktomu z dane bunky nakopirovat do vybraných bunek název obce. Vše co popisuju je asi víc srozumitené v přiloženém SlouceneSoubory.xlsx kde v listu Data je výsledek, který nyní dostávam a v listu pozadovany vysledek je to jak bych potřeboval.
Byl bych moc vděčný za pomoc s makry teď teprve začínám.

Nebo aspoň aby to ty výsledky nedávalo pod sebe ale vedle sebe.
Díky moc

Inspiruj se třeba tady: http://pc.poradna.net/q/view/654209-excel-makra-ob jednavka-preneseni-dat-z-jednoho-listu-do-druheho
- projdi si to kopírování buněk do objednávky a když to správně upravíš (prohodíš sloupce a řádky) a vložíš místo prostého kopírování bloku do toho makra transfer, tak si tu transpozici uděláš sám jak budeš potřebovat...

díky za tip.. ten kod nejak asi chapu jak funguje ale fakt stim nemam zkusenost a vubec nevim kam misto ceho co vymenit v tom transferu aby to delalo co chcu...sedim nad tim v praci uz od vcera protoze tu mam kupu excelu rucne se mi je spojovat fakt nechce :-/ jestli by jsem te mo poprosit ze by jsi mi to tam dopsal... ja puvodne myslel ze bych tam me dopsat neco ve stylu: TCll.PasteSpecial Paste:=xlPasteValues, Transpose:=True
Application.CutCopyMode = False

No ona ta transpozice co je v excelu jestli jsem ji správně pochopil funguje jen na vkládání ze schránky...
Bohužel teď nemám čas se tomu věnovat, balíme na dovolenou... Tak jestli to nerozlouskneš, snad pomůže někdo jiný...