Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno miniBB - avataři, heslo, captcha,PM

Potřeboval bych poradit. do miniBB jsem si zakomponoval captchu, ovšem chtěl bych ještě avatari a tu je problém. Nejsem schopen rozchodit oboje dohromady. Máte někdo zkušenosti? Nyní čekám, než mi zašlou údaje na Private Message (20dolarů).

A rovnou bych se chtěl zeptat, zda někdo nevíte, kde mají ukládání hesla, jelikož je ukládáno jako MD5 hash, ale já bych tam chtěl přidat "sůl", něco ve tvaru MD5(MD5(HESLO)+PREZDIVKA)

jj, to jsem také dělal.
Mám své forum, ovšem nikdy ho neudělám až takto... jinak, jak máš ten script? tam máš jen tuto podmínku if(!isset($_REQUEST['postmessage'])){
zpracování }

ale co máš přesněji když se to může zpracovat..

a další, nevíš jak vyřešit ty hesla?
Chtěl bych to svázat s aplikací co píšu a jako hesla pouze v MD5hash se mi moc nelíbí

Já se v tom moc nehrabu. Tu podmínku mám v samostatném souboru. Pokud je prázdné to "spampole", includuji původní action formuláře

<?php

if (!empty($_POST['url_area']))
{
echo "<center><br><br><h3>Do toho mista na SPAM pisi pouze hloupi roboti a nejde jim to odeslat</h3><br><br>";
echo "<a class='tlacitko' href='index.php'> Zpět </a></center>";
}
else {
include "index.php";
}