Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přehráním DVD

Dobrý den.

Přehrál jsem si film z kazety VHS na DVD-ROM. V tom samém dvd přehrávači film, kterým jsem nahrával, v pohodě spustím, ale jakmile ten samí film chci spustit z toho DVD v počítači, tak mi ho mechanika načte jako že je prázdné a ještě ho přečte jako CD rom. Nemáte s tímto někdo nějaké zkušenosti? S DVD mechanikou v počítači žádný problém nemám (odzkoušeno). Děkuji za odpověď.

No, ono to bude tak, že zrejme onen záhadný prístroj nevytvára standardné DVD. Co na to medium DVD disku vlastne napaluje je otázne. Iba taký typ: nejaký prastarý formát videa o nízke kompresi co nemá patrične ošetrené licencie ?

Detaily zistíš napr. nástrojom ISO Buster a analýzou zapísaných dát.