Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc nechce naběhnout

Zdravím. Mám jeden pc, když vše zapojím a zapnu tak se pc sice "rozjede", ale tím "rozjede" myslím že běží ventilátory a svítí zeleně.
Ale jinak nic jiného.. obraz se nechce načíst (obrazovka funkční-odzkoušené). Zkoušel jsem i vyměnit grafickou kartu - nepomohlo.
Poraďte prosím. Děkuji moc.
Pokud potřebujete vědět konkrétní hardware napište jak to zjistím, já jsem amater a nevim jak. Dekuji za kazdou pomoc.

To tu je tak 10x mesacne. Je to jednoduche - nefunguje ti PC! :-)
Co sa da robit - vsetko nepotrebne odpojit (vcetne grafiky ak ma doska integrovanu), vybrat zakl.dosku na stol, skontrolovat RAM ci je poriadne zastrcena, skusit RAM moduly len po jednom, skusit iny zdroj si pozicat, ked nic nepomoze tak vymenit zakl.dosku.