Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potvrdenie novej zostavy

Čaute
Chcel by som skontrolovať (alebo opraviť) moju budúcu zostavu:
[http://img143.imageshack.us/img143/2158/pc98464196 132194.jpg]

alebo pre CZ:
basket.php

+ ešte k tomu pôjdu do skrinky ventilátory Enermax Magma a CPU chladič Coolink Corator DS
Grafiku budem kupovať neskôr.

PC by mal byť aj na hranie hier, potom prácu s grafickými programami a neskôr sa bude aj taktovať :-)

Ďakujem za rady ;-)

tak to je drsny, to si snad radsi kup nejaky levny kancl PC a k tomu trochu slusnejsi monitor, udela ti to vic sluzby nez to delo, ktere jsi vybral. :-D
Vazne, jak ti radi mif a M-Pol, kup tu GF 560Ti a zacni setrit na monitor.