Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jsem admin,přesto mám omezený účet

Nedávno jsem dělal reinstal Win.Dal jsem tam ale starčí verzi než tu která v PC byla.Takže jsem vlastně nedělal reinstal ale novou instalaci.Při instalaci se mě to určitě nezeptalo na jméno toho kdo bude PC používat.Takže mám takovej dojem - spíš jistotu že mám nějakej omezenej účet.Už jsem to 2 x zaregistroval.Např.když jsem chtěl něco vyhodit z regeditu (šlo o položku která mi blokuje instalaci softweru znovu) dostal jsem hlášku že nemám oprávnění.Teď jsem se chctěl podívat na ATI CCC a taky jsem dostal hlášku nemáte právo měnit nastavení,obraťte se na správce.Ve sprácvi PC/uživatelé mám ke svýmu jménu přiřazený je člen skupiny administrators.Nevím co s tím

Opravneni na disku NTFS jsou delana pres identifikatory uzivatelu.
Tim, ze jsi to preinstaloval, jsi k nekterym slozkam pripadne vetvim registru ztratil prava.

Pokud mas admin opravneni, nic ti nebrani prevzit vlastnictvi slozky, pripadne v registru prava mys na vetev / Opravneni a to opravneni si tam pridat.