Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení počítače k bezdrátové síti pomocí mobilu

Zdravim, po byte mam rozvedenou bezdratovou sit na ktere jsou pripojeny jiz 2 pocitace. Vcera jsem v praci dostal dalsi PC a zajimalo by me jestli je mozne nejak ho pripojit k bezdratove siti pomoci mobilu ktery se k wifine umi pripojit (nokia N95),abych nemusel kupovat dalsi prijimac wifi signalu !
Diky za kazdou radu :) !
Změna předmětu, původně: Cojotko
Přehozen nadpis s nickem (DWarf)

když připojíš všechno přes wifi, budeš mít všude pomalý net. mobil tě trápit nemusí, ale ty 2 pc nebudou šťastné. takže stolní nepřenosné pc pokud jen můžeš, zapoj přes lan.

co vím, nokia pc suite slouží k výměně obsahu mezi pc a mobilem.
pro tvoje použití bys do pc potřeboval driver pro "telefon jako modem". nejspíš existuje, ale viz výš: je to jen nouzové připojení.