Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 upgrade kit

Ahoj,

prosím o radu:

Mám starší PC Acer s Win WIsta a kamarád sehnal originální Win upgrade KIT pro notebooky Packardbell, na štítku je napsáno:

Win Vista HmPrm --> Win 7 HmPrm UPG Fulfill Acer Group.

Lze použít i k mému PC? Jde o legální verzi od prodejce, kterou zákazník ke svému notebooku nevyužil.

Děkuji za radu.

1)

Win upgrade KIT

je pole všeho normální instalační dvd win 7 /pokud do toho packardbell nijak nehrabal.

Lze použít i k mému PC?

pokud máš k tomu i číslo a ne jen cdčko tak ano
3)

Jde o legální verzi od prodejce, kterou zákazník ke svému notebooku nevyužil.

Je to legální verze pro toho zákazníka nebo ten notebook. Na tvojem počítači/ntb to legální prostě natuty nebude.
Čímž ale netvrdím že vše nebude fungovat...