Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia 1600 - jak zobrazit kromě čísla i jméno volajícího?

Prosím poraďte kdo jste měl tento mobil,dostala se mi do rukou tato vykopávka z legrace jsem ji oživil ale když mi někdo volá nebo hovor nestihnu vidím jen čislo ale ne i jmeno kontaktu co mám kontaktech,jak to nastavit abych na displeji viděl číslo i jméno? Děkuji za radu

Změna předmětu, původně: Nokia 1600 (host)

zkopiroval jsem všechna jmena ze sim na mobila,dělá to i kontaktu co mám uložené,chápu že mi to ukáže jen číslo které volá a nemám ho v seznamu ale mě to ukazuje jen číslo i u kontaktu které mám uloženy.3-[