Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fotorámeček - poraďte

Dobrý den! Chtěla bych koupit mamince fotorámeček, abych jí mohla ukázat fotky, které budu mít na flešce ( ASI = rozlišení 800 x 600, uhlopříčka 7, napájení do sítě i akumulátor, vstup USB, - aby na něm šly přehrávat fotky i hudba ) Cena přibližně do 2000kč. Je něco takového? Mohli by jste mi poradit, případně sdělit vaše zkušenosti? Děkuji. :-|

Ciastocne suhlasim, ale taky fotoramcek je niekedy praktickejsi.

Tym poziadavkam vyhovuje velmi malo fotoramcekov, koli baterii, ja som vyberal dlho, ale vybral som dobre, aj ked ten neprehrava hudbu, tu je odkaz, snad pomoze pri vybere, su tam aj take ktore mp3 podporuju:

Aky digitalny fotoramcek na baterie, 7", 4:3, 800x600?

Fotky s flesky neprehravaju vsetky, hlavne tie lacnejsie, ale da sa to riesit spojenim MicroSD karty s citackou a adapterom na SD, napr. toto:

http://pamatove-karty.heureka.sk/kingston-micro-sd -2gb-class-4/

Das to do mobilu, fotaku, PC, aj fotoramceka.