Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velký Upgrade PC

Čau, chystám se na velký upgrade PC a potřebuji pomoct s výběrem základní desky do téhle Pc Sestavy.Rád bych, aby tahle sestava sloužile k sledování HD Videa, konvertování videa a hraní her v nízkém rozlišení 1280x1024.Základní desku jsem si tam dal, ale nevím, jestli tam bude pasovat a pojede správně.

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_130C0 10X350111N30110OD01

Zdroj: 550 Watt Asus
Mechanika : 1.Asus DVD/RW Vypalovačka
2.Lightscribe DVD/RW vypalovačka
Case: Sirius Silver (raatsiatxgac.html)
Harddisk : Samsung 700 Gb

Díky :-)

Právěže ty veci, které jseu mimo "Nákupní košík v alfcompu" mám už doma ze starého počítače.Ventilátor je zadní.
Potřeboval jsem pouze poradit s co nejlevnější a nejkvalitnější základní deskou, která by tam pasovala.Např. jestli by tam nestačila tahle http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8M00000015JK . Nerad bych šel nad vyšší cenu než 8.000,-
Jestli se ještě můžu zeptat, tak proč jsi změnil Ramky z 1600 Mhz na 1333 Mhz ? :-)

Paměti bys musel nastavit ručně, a navíc žádný znatelný výkon to nepřinese (tedy mimo testů)
Desku použít můžeš, stačí.
Pokud koupíš ten uvedený chladič, tak je potřeba šířka skříně alespoň 190mm jinak se tam nevejde.

Do příštího počítače jedině Gigabyte- zajímá mě co proti němu všichni máte.

Kolik počítadel za měsíc poskládáš? Na GB jsem stavil téměř výlučně, v poslední době (cca půl roku) jsou ale jejich "konfekční" desky nestabilní, topivé, ovladače padavé. Přešel jsem na Asus a MSI.