Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s wifi - když zapojím kabel od internetu do routeru, tak světýlko jen bliká

Dobrý den,
zprovoznil jsem si wifi síť. Připojoval jsem se přes notebook, ale blblo mi to, tak jsem se rozhodl, že na stránce routeru dám Restore factory settings. Znovu jsem nastavil přístupový bod, ale když zapojím kabel od internetu do routeru, tak světýlko jen bliká a když ten kabel připojím přímo do notebooku, tak internet také nejede. Mám Windowsi 7.
Děkuji za pomoc
Změna předmětu, původně: Problém s wifi (LaKr) (Kráťa)

provider ti zadal nějaké připojovací údaje? pokud ne, necháš na wan vstupu dhcp.
a na výstupu nech dhcp taky - kdybys to uměl rozchodit bez něj, nepotřebuješ se ptát.
čili jediné k nastavení ti zbývá wifi.
přihlašovací údaje na router jsou v brožurce, nebo na štítku zespodu.