Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení PC a notebooku přes LPT1

Potřebuji propojit PC s notebookem přes LPT1.Na rychlosti nezáleží.Nevíte někdo jak na to???

Taky jsem tohle provozoval, na starém noťasu Pentium 100MHz, bez cdrom, bez usb, jen disketová mechanika. takže propojíš kabelem http://www.krup.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=9 34, nainstaluješ Total Commander a v nabídce síť je přímo položka Spojení s jiným PC přes LPT, mám to odzkoušené, určitě to funguje, ale nečekej žádné rychlé zázraky, rychlosti už si nepamatuji.....