Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel rada

Dobrý den, mám takovou malou otázku, chtěl bych se zeptat. Mám vytvořenou tabulku která má 5000 řádku. ve sloupečku A mám odkazy na listy které jsou provázaný s tabulkou.
chtěl bych se zeptat dá se pomocí nečeho vytvořit nějaká funkce která by mi vytvořila list a na něj pdkaz a v listu změnila ještě provázaní, abych nemusel ručně vytvářet 5000 listu a prepisovat vsude provázaní díky

Maximální počet listů v excelu je sice omezen jen velikostí dostupné pamětí ale bůhví jak by se to chovalo s takovým počtem listů. Nechceš to zkusit navrhnout nějak jinak? O jaké informace jde? Pokud jen nějaké statické údaje (žádné excelovské vzorce a výpočty) tak by to snad bylo jednodušší udělat jako web ne? Případně jako databázi (Access)...