Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přestal mi fungovat monitor

Dobrý den

Dnes sem na Facebooku kliknul na ten specialni chat v novem panelu a nahore je tlacitko akce . Tak sem byl zvedavi a kliknul sem na to. Razem mi přestal fungovat monitor ktery mam pripojen na svim Aceru Aspire One . Pochybuju ze je to chyba monitoru normalne na bratrovim PC funguje. Myslite si ze mi to akorad prehodilo nejake nastaveni prosim vas o radu. Zkousel sem snad vse a porad No signal going to sleep. Dekuji vam

To je snad notebok nie? Vstavany display funguje? A nejaky externy monitor nefunguje? Ci co?
Vidis nieco na niektrom monitore pocas bootovania? Co a na ktorom?
Ak sa tu bavime o externom monitore tak skusal si zapnut klonovanie v ovladacoch grafiky? Alebo mackat Fn+neco na prepinanie monitorov? Ak to je notebook