Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka po přihlášení.

Zdravim,
mám problém se starým počítačem. Po zapnutí a přihlášení do Windows XP se zobrazí plocha, po pár vteřinách zčerná a monitor se po dalších několika vteřinách vypne. Ještě předtím jsou některá místa na displeji taková barevně nevěrná a místy úplně bílá. Někdy se tohle stává ještě na přihlašovací obrazovce než napíšu heslo. Bratr tvrdí že se to stalo z ničeho nic "večer to ještě fungovalo a ráno to z ničeho nic dělá tohle" a protože je to už několikátá závada za poslední dobu moc tomu scénáři průběhu nevěřim. Počítač jsem celý rozebral a znov poskládal i systém jsem přeinstaloval, takže nějaká vysunutá součástka nebo chyba v OS asi není možná. Nevíte která komponenta by mohla být vadná?

takze ty se normalne prihlasis na normalne vypadajici obrazovce a pak znicehonic zcerna?
-nouzovy rezim a odinstaluj ovladace GK, posleze restart a normalni spusteni a dej vedet jestli to pomohlo.
-taky me napada, zrus vsechny nesmysly, ktere se spousti po prihlaseni k PC, polozka po spusteni a prislusne vetve registru (respektive programek msconfig a zalozka po spusteni).