Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Core Duo vs. Core 2 Duo a Pentium Dual-Core ?

Zdravim. Chcel by som sa opýtať aký je medzi nimi rozdiel. Core Duo je asi prvé dvojjardo od intelu ak sa nemýlim. Pred ním bolo P2,P3,P4, tak Pentium a Celeron M a následne Core Duo a Core 2 Duo a Pentium Dual Core.. hlavne ma zaujíma že to Pentium Dual Core používa tie staršie jadrá ktotré sú spojené do Dvojjardra alebo je to niečo úplne nové. A Core duo a Core 2 Duo používa jadro Pentium alebo je to tiež úplne iné jadro. Dakujem

Nevím na co ten notebook chceš. Procesor Pentium Dual core se dává do těch nejlevnějších.Na druhou stranu si myslím že na běžné čumění na net/filmy a psaní textů stačí.I výkonově lepší notebooky s i3/i5 nebo AMD se dají doslova zabít integrovanou/mizernou grafikou.Na levných ntb skoro žádná hra nepojede!
Na závěr dodám že ntb není náhrada desktopu ani počítač na hraní her.