Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zrychlení počítače

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli by bylo vyýhodné zakoupit program zrychlení počítače. Čelt jsme diskuze a jedna strana říká že je to výhodné a druhá strana že není, tak bych prosil o radu předem děkuji

PC je tak "rychlé" jak je výkonný HW - procesor,disk ...........
Takže si těžko SW/rádoby zrychovačem pomůžeš, naopak většinou to rozdrbeš ještě víc.
( pokud máš OS v pořádku/nerozesraný a nezablešený nic nezrychlíš )