Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Funkcie Fn

Dobrý den,

Mám notebook "HP Altec Lansing" a na klávesách Fn sú rôzne skratky ako napr. Jas, Hlasitost,...
Ja však potrebujem stlačit klávesu F2 no namiesto toho mi to zvolí funkciu Jasu.
Takže prosím o radu ako mám stlačit F2, aby som dosiahol požadovaný výsledok od tejto klávesy a nie funkcie Jasu.

Ďakujem za všetky rady a váš čas...

Zdravim Vas,
Tiez mam jeden problem ohladom funkcie Fn na tomto notebooku.
Ako zmenim funkcie klaves F1 az F12 aby mali primarne funkcie tlacidiel F1, F2 atd... namiesto pridavania a uberania hlasitosti, jasu a podobne? Teraz ked napriklad stlacim F1 uberam jas monitora a nereaguje mi to ako tlacidlo F1. Jediny sposob ako zadat F1 je ze sucasne podrzim klaves Fn. Nedalo by sa to napriklad prehodit naopak?
Vopred dakujem za info.