Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Kousne" se mi pc při připojení k netu

Mám problém, který nedokážu sám vyřešit. Vlastním notebook Sony Vaio, všechno funguje jak má, ale jak se připojím na přenosný internet od O2 (ve formě USB) nebo na wifi od O2, tak se NTB cca po 5-30 minutách naprosto zasekne a nefunguje nic. "Monitor" mého NTB se tváří normálně funkčně (vše je jak má), ale nejde pohybovat s kurzorem myši, nefunguje klávesnice, zkrátka jediné co funguje je podržet tlačítko ON/OFF a "tvrdě" NTB vypnout. Zvláštností je, že když zapojím do PC internet od UPC, který je vedený síťovým kabelem, tak NTB funguje třeba týden bez problému. Je to chyba v nastavení?? máte s tím nějaké zkušenosti? Moc děkuji za odpověď

Přesně jak jsem řekl, po tom, co jsem řekl, že zařízení funguje na jiném pc, tak mi technik decentně naznačil, že je chyba u mě a že ho to moc nezajímá. Nicméně mi poradil přeinstalovat OS. Myslíte, že by to k něčemu bylo? Kdybych třeba Visty nahradil Win 7??