Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Operační systém

Ahoj. Mám hnusnou vistu na slabém počítači a tudíž mám malý výkon.Tak jsem svoje HDD rozpůlil na na 2 polovinu jsem nainstaloval Win XP.Vše jelo v pohodě,krásně vše rychle šlapalo ale pak.když jsem obnovil Vistu (Moje drahá polovička ji chce,XP se jí nelíbí) tak při startu počítače tam XP stále je ale když ho spustím,tak začne nabíhat ale počítač se po načtení OS sám restartuje. Jsou v nějakém konfliktu.
Neznáte někdo nějakou oprabu na tuto chybu nebo aspoň nějaký jiný OS který je Win podobný a má velký výkon ??? Díval jsem se na pár OS ale jsou spíše podobné Linuxu (ach,ti tučňáci jedni !! :D ) a MACu.
Děkuji

No jo, ale z popisu požadavků to vypadalo tak, že chceš hlavně omalovánky.
Konfiguraci jsi měl uvést hned.
Sedmičky tam taky pojedou, když vypneš grafický efekty (omalovánky).
Tvý další požadavky, aby tam jely hry, tak ukazují na jedinou možnou platformu, tedy Windows. Nechápu, proč ses díval po linuxu, když chceš hrát hry.

A nakonec - na uvedený hry na tom střepu zapomeň, na to potřebuješ jinej kalibr, než Atom a k tomu slušnou grafiku. Nespadnul jsi z višně?
Nech tam XP a ženské řekni, ať si přestane vyméšlet kraviny, operační systém je prostředek, ne cíl.

lol ty si co za blazna, na tak srackovom procesore prevadzkovat Vistu a este sa chces aj hrat? dobre si pobavil.
a este sa cudujes ze sa vista vlecie? lol. Tam sa ti bude vliect akykolvek OS aj XP bude kusok spomalene.
A hrat na jednojadrovom srackovom atome AC1, CoD a podobne veci...este raz lol.

Lenze ty si svoj problem popisal velmi povrchne, hlavne, ze si pisal o blbostiach ako je linux a hry.
Takze laskavo najprv vypnit automaticky restart v xp, a daj sem cislo chyby, ktoru dostanes. Nakolko predpokladam, ze to nevies, tak po starte XP stlacaj F8, nabehne ti klasicka ponuka, kde si vyberies disable automatic restart. Ak system spadne do BSOD zostane ti svietit, takze pero, papier a opisovat kod chyby.
Potom sa mozno pohneme dalej.