Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s wifi

zdravim, mam taky problem s wifi ked stahujem cez wifi mam rychlost stahovania dajak 90kilo za sekundu a ked dam cez kabel tak uz mam rychlost 2.5mega za sekundu, mam cez wifi napojene dva notbuky , vobec netusim v com moze byt chyba pls helpnite dakto

Ked si zakladal toto vlakno aj si si cital ten popis, co mas spravit skor ako vlakno zalozis? Evidentne nie. Pokial ty budes ignorovat tieto veci ver tomu, ze ostatni casom zacnu ignorovat teba.
Takze ideme ako vzdy klasika.
Aku wifi pouzivas? Ake wifi pouzivaju klienti? 90kb alebo 90kB? Aku mas uroven signalu? Odkial stahujes? Ako rychlo ti ide kopirovanie medzi klientami(notebookmi)?

internet mam od orange a mma wifi router ,uroven signalu plna lebo router je kolo mojho nb , stahujem napr zos tej stranky kde su drivery na pc som stahoval a mal som rychlost 90kilo , a aj ked stahujem zos ulozto.sk tiez mam 90kilo ,a na obidvoch nb mi ide rovnaka rychlost stahovania tych 90-100 kilo