Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat tuto desku?

Na internetu sem viděl desku která má oba konektory na grafiku AGP i PCIE.Doma mám GeForce 6600GT a Zdroj Silverstone 400W.Procesor mám ale do socketu478.Nevíte někdo o podobné desce která by tento slot měla?Kdybyste věděli napište cenu a kde ji najít.Děkuji

I kdybys takovou desku sehnal, tak raději od ní ruce pryč. Takovýhle hybridy nebývají zrovna spolehlivý.
Ve tvým případě to taky nemá cenu, procesor starej přes dvě generace, to nemá cenu udržovat při životě.
Raději našetři pár fufníků na novou obyčejnou desku (do 1500Kč), k tomu procesor (AMD s mnohem větším výkonem než máš taky do 1500Kč) a paměti (4GB za 800Kč). Grafiku, která má výkon větší, než tak 6600GT taky seženeš do 1500Kč. Spočítej si to sám, zas tak moc to není.

A jedna poznámka - AGP je mrtvola. Jakýkoliv peníze investovaný do AGP budou vyhozený peníze. Koupíš něco takovýho, za půl roku ti chcípne něco jinýho a budeš mít mrtvou kočku a peníze v háji.

Už jsem ti svůj názor napsal - je to hybrid. AGP a PCIe jsou dvě odlišný technologie a jejich kombinace může přinést spoustu neřešitelných problémů, i když je to Asus. Dále - 1400Kč za starou a použitou desku je hodně, navíc do toho chceš cpát starý jednojádrový procesor s dnes už malým výkonem.
Já bych to nebral ani za nic, ale hádám, že ty si ani tak nedáš říct a stejně si to koupíš, protože to opravdu chceš a já tady házím perly sviním.

Asus dela jedny z nejlepších desek viz třeba můj Crosshair IV.Tahle deska má velice bohatou výbavu.Ale Pozor!.Nesmi te ani napadnout strkat tam 2 GK najednou.To by se ti taky mohlo pekne vymstít.Nejlepsi bude asi tohle:Pro zacatek tam dej nakou AGP nejlepsi bude GeForce 6200.S tou vydrz tak dlouho dokud si nenasetris na nakou tu PCI 16x grafiku asi GeForce 8400GS nebo 9400GS.