Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatické zmixování mp3

Jeden známý mě poprosil, jestli náhodou nevím o nějakém softu/pluginu (třeba do winampu) který by dokázal přehrát playlist bez mezer a navíc by automaticky srovnal bpm a skladby do sebe "zmixoval". Kdysi jsem o podobném pluginu četl, ale teď ho nemůžu najít :-|
Vím že výsledek takovéhoto zmixování je zoufalství, proto mi to nemusíte v odpovědích zmiňovat ;-) díky.

O pluginu nevim, ale vim o programech MixVibes a MP3Atomix, nicmene i ty nefunguji plne automaticky. Automaticke srovnani beatu funguje docela dobre u rovnych beatu ale pokud tam bude beat aspon trochu polamany nebo nejak nepravidelny, tak to nebude zoufalstvi ale pohroma co se neda vubec poslouchat.

Nevím jak u WinAmpu (tam se mi to nedařilo u koncertu nikdy pořádně nastavit a mezi tracky byly lupance/mezery), ale u Foobaru mi přehrávání bez mezer funguje.)

Nastavit v Preferences:
- Gap Killer s nastavením Smooth cup position
- Crossfader - dostatečně dlouhou Fade Duration (nutno vyzkoušet)

bpm nevím co je... :-|

Díky za info.

Toto ale nebude žádná sranda rozchodit on-the-fly...

Nenapadá mě nic než jít na to nějakým pořádným audioeditorem (30-denní trial Adobe Audition?), rozpakovat a nacpat tam jednotlivé tracky a bpm upravit na místě offline. Výsledný wav pak uložit (eventuelně zkonvertovat do něčeho bezztrátového - např. *ape).

Výsledek by mohl být oproti "řešení za pochodu" lepší...