Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uploader

Dobré ráno chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo nepomohl upravit Uploader jedná se o tento

uploader.kahi.cz
teď nemyslím graficky ale jestli někdo neví jak tam přidat proces myslím nahrávání souboru..
děkuji

Tak základ asi bude, naučit se CSS a PHP pořádně. Pak bude mít smysl pustit se do něčeho, co by lidé ocenili a co by používali na svém webu. Obávám se, že s tvými dosavadními znalostmi by to bylo jen kopírování a lepení kousků skriptů z mnoha webů a ve výsledku by to nefungovalo optimálně. Ale abych jen nekritizoval, můžu doporučit tento tutoriál pro PHP (nepřeskakuj ale kapitoly):
php
A co se týče CSS, na to bych doporučil třeba jakpsatweb.