Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Bravia blikanie

Prosim Vas neviete mi poradit aky by mohol byt problem s LCD Sony Bravia- pri pozerani stanic zvykne niekedy blikat obraz a na spodnej casti obrazovky sa objavi napis SMART.
Zmena kategórie, pôvodne: Pripomienky (los)

Ten smart je u Sony tuším regulace jasu a kontrastu v závislosti na okolním osvětlení (nějaký nablblý senzor). Prostě to v menu vypni. Měl jsem Braviu před nějakým časem a dělalo to paškudy, které popisuješ. Kde to přesně v menu je, to si už bohužel nepamatuju.