Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po spuštění 3D hry dojde k restartu-nevíte někdo c s tím?

Dobrý den.

Ve svém pc mám grafickou kartu GeForce 6200 512mb AGP.Najednou mi ale začali padat veškeré 3D hry.Prostě spustím třeba Need For Speed Hot Pursuit 2 nebo Vietcong a PC se restartuje.Disk jsem zkontroloval reinstal ovladačů nepomohl a v grafice to není jede bez problémů v jiném PC.Zdroj i deska sou v pořádku.Karta se nehřeje.Mám podezření že to způsobil program nVHard Page.Je možné nějak vrátit ovlivnění tímto programem?Tyto hry mi před tím než sem program nainstaloval šly bez problémů.

A pokud to není tímto programem čím by to mohlo být nevíte?

Zdroj:Fortron 3OOW
CPU.P4 2.4GHZ
MB:Gigabyte GA-8PE667 Ultra
RAM:1GB

Žádná modrá obrazovka se neukazuje.

Děkuji za rady.

Zapomněl sem uvést že jediná hra která funguje je GTA San Andreas.Jinak nic jiného nefunguje.

Už jsem to zkoušel dal sem tam Corsair 8OOW z mýho novýho PC a pořád to samý.Grafika je OK dal sem jí k odzkoušení kámošovi fungovala mu.