Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava

Zdravim,

CHtel bych se zeptat jeslti je vyhodna koupe graf. karty
http://graficke-karty.heureka.cz/sapphire-radeon-h d-5830-xtreme-1gb-ddr5-11169-08-20g/
nebo
http://graficke-karty.heureka.cz/sapphire-radeon-h d-6850-1gb-ddr5-11180-00-20r/

sestava pc:
procesor
intel core 2 duo E6750 2666MHz
zakladni deska
MSI P31 NEO (MS7392)
zdroj
450W
RAM
2gb

niny mam grafiku
http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-PAE9D52C40C65 A7FCC125723700536D94.html

máš ale pravdu a u těch ram vol jen DDR2 3jky tam nejdou! Ale možná tam nemají vše doplněné to se stává, nebo má jinou doporučuji cpu-z ať víme co vlastně skutečně má za zd a to ostatní stačí to vypsat nebo udělat screen.

Také by mne zajímalo jak to tam dostal pokud tam němají chybu nebo on má skutečně tu kartu nebo desku :D

ten zdroj se mi zdá málo na takovou kartu jako je ati 5830 amd 6850, procesor sice nijak výkonný ale mohlo by být, ram 2gb je vážně málo pokud chceš hrát náročné hry tak i vcelku ten procesor, základní desku sem nenašel ale jestli podporuje PCI-Express, mnělo by to být kompatibilní, ale na 100% to zaručit nemohu. Určitě ale zvaž 1-2gb ram pokud máš 32bit a nehodláš kupovat nový tak se vyplatí jen 1gb protože 32bit využije asi jen 2600Mb. To ale nechám na tobě sice nejsem kdoví jaký it specialista ale nejméně tu ramku ještě zvol ale nečekej že ti pudou hry o mnoho lépe a na plné detaily budeti to brzdit cpu.

ne máš za co rád poradím, ale ten benq bych moc nedoporučoval spíše asus, lg, atd jsou cenově srovnatelné, nevím zda benq je ještě tolik poruchoví jako nedávno kdy pár dní, týdnů po záruce ale i před ní(to bylo jen málo kdy)prostě odešel, nebo začal prosvítat, blbly barvy a mnoho dalšího, proto radši zvol známější výrobce

www.heureka.cz zde by sis mohl vybrat také vlastním lg a sou vážně super

netvrdím že zrovna tento, jeto už sice pár let alenečetl jsem o něm dobré recenze, ale když pořád existují asi už mají vše v pořádku, ale i tak se ještě porozhlédni po jiných variantách a uvidíš co ti sedne více a co méně, doporučuji i třeba pokud ti jde o vzhled tak google obrázky a videa nebo třeba i youtube tam jsou kolikrát i české recenze.