Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s DVD

Mam taky problem. Dam DVD do mechaniky, zacne nacitavat ale okno automatickeho prehravania sa nezobrazi. Ked chcem zobrazit subory, neukaze ziadne...vyzera ako prazdy disk, pritom v detailoch ukazuje zaplnene miesto spravne. Po restarte problem docasne zmizne. Tak neviem v com je problem :-((

zaprasena cocka na mechanice, nerozumi si medium a mechanika nebo vadne medium, ze ktereho bys mel dostat data dokud to jeste jde. O co jde presne vyzkousis velice snadno, staci k tomu druhy PC treba u souseda, kde ozkousis medium a nekolik dalsich medii v tve mechanice a budes vedet.

sezen nekde (jestli to teda nepujde vypalit v tve mechanice) live CD linuxu, nabootuj to a strc tam ty CD, jestli to bude OK, tak si proskenuj tvy Windowsy na viry, preinstaluj ovladace k zakladni desce pripadne v nejhorsim nejakou opravnou instalaci windows.