Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s připojením k internetu

Dobrý den,
dneska mi přijel novy pc. Spustil jsem ho, nainstaloval windows.. Když jsem se přihlásil, nešlo se mi připojit k netu. Dělá to, jako by tam nic nebylo. Nevím co potřebujete vedět, tak doufám že se doptáte.

když sis koupil pc se systémem, tak ovladače máš a nesmyslný windows update tě zajímat nemusí.
(pc bez systému nepatří laikům do ruky, protože ho nainstalovat neumí)

nechceš radši napsat jak je tvůj pc připojený na net? přes router, modem, wifi ap, přes barákovou lan síť?
jak víš že nejsi připojený na netu - píšeš sem z mobilu?
máš doma více pc a krámů co se umí připojovat na wifi? (ptám se kvůli routeru)

edit: než jsem se doklofal, přibylo tu nějaké info.
furt není jasné jestli je to samodomo instalace - na tyto paskvily už nemám nervy; viz jak instalovat.
je router se starým notebukem a novým pc zapojený správně? má odpovídající ip adresu? viz ipconfig.

to je v poradku, ze to nejde a vedet, jak na to, by mel tvuj provider. Napriklad nekde je potreba nastavit IP a nekde je treba zaregistrovat Mac adresu, tvuj provider, pres ktereho se k netu pripojujes bude vedet.