Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno R.I.P.

Tak nám umřela jedna vynikající stránka :x:
www.rozzlobenimuzi.com

Bohužel vytěžovali hostovací server asi na 70%, takže by museli sehnat prachy na vlastní železo. Asi to raději zabalili.
Strašná škoda, nejlepší videa, srandičky z celýho netu na jednom místě a hlavně to bylo česky.
A ty hromady galerií spoře oděných samiček.... :.(:.(

Takže kdož právě něco pijete, tož dejte si i na počest těchto stránek. Snad to zase někdy rozjedou. :beer::beer:

Kdož jste znali, pomněte.

No to snad ne, já tam mám NOT FOUND! Ještě včera jsem sledoval diskusi na těch stránkách, kde si pohrávali s koncem provozu....

edit:
Nejede to jen v Opeře! Někde nastala chyba, zrada, podraz!
Zkusím výmaz cache.

Zistil som, že ak nepovolíš cookies, tak sa tam nedostaneš. Minule ma to nechcelo pustiť, lebo mám cookies povolené len na zopár stránok, tak som prepol jadro na IE, lebo tam mám cookies povolené.