Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem veřejná IP -> web na ní

Čau kluci,
prosím, mám veřejnou IP ( 94.112.95.68 ) a chci na ní testovat web co začínám psát (nechci jen localhost/ nebo 127.0.0.1, ale abych mohl na tom pracovat s kolegou a ten říkat poznatky a připomínky....)
Doma jsem připojen přes UPC ten mi dodal svůj modem + za ním mám svůj Wifi-Router ... PC ( 192.168.1.100 ) je připojen kabelem a notebook ( 192.168.1.101 ) přes Wifi... na notebooku mám program Xampp obsahující Apache + Mysql a další servery.
Jak a co mám nakonfigurovat ? php.ini ? je to v nastavení serveru (apache) na které IP bude "promítat" ?
díky za odpovědi

ježíš já sem programátor webů vím jak se dělají weby a na xamppu lze taky vše naprogramovat v klidu a vše vidím hned je to na localhostě jen se to pak musí optimalizovat serveru kam uploaduju hotový projekt nebo předpřipravit před tvorbou php.ini u sebe v apache ... to vše vím ale jde mi o to jak to rozchodit se svou IP když mám možnost ... tuhle IP bude vědět jen málo lidí sice ted je to tady volně ale i kdyby to někdo chtěl zneužít přes stránky a tak tak já zabezpečuji weby velice dobře

V konfiguráku Apache si nastav cesty k adresářům DocumentRoot "D:/Wampserver/www/" a <Directory "D:/Wampserver/www/"> tak, aby vedly na adresář, který chceš, aby viděli "zvenku". Taky je vhodné si nastavit správně .htaccess (nejlépe na IP toho kolegy). Ten soubor se jmenuje httpd.conf

1. nakonfigurovat webserver aby poslouchal na všech rozhraních počítače
2. na routeru forwardovat port 80/TCP (popř. 443/TCP, pokud potřebuješ i https) na IP adresu tvého PC (je dobré na routeru rovnou vytvořit DHCP rezervaci, aby tvé PC dostalo pokaždé stejnou IP adresu