Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklamace telefonu

Ahoj, koupila jsem zvyhodneny telefon Xperia x10mini sony ericsson pres operatora t-mobile,ktery mam 14dní, pred tydnem jsem si nechala zrusit internet a zjistila jsem,ze telefon bez internetu ma jen zakladni funkce. jenomze mezi tim jsem stihla potvrdit zaruku.
Ted bych chtela telefon vratit nebo vymenit za jiny.
Mam pravo do 30dnu telefon vratit?? nebo jsou jine moznosti,jak muj problem vyresit?
Dekuji za odpovedi.

Teď jsem našel nějaký papír z vodafonu, který jsem podepisoval, když jsem telefon vyměňoval. Je tam psáno, že je zákazník má právo na výměnu telefonu bla bla bla..:Takže to asi bylo zachycené i v kupní smlouvě, tu se mi ale hledat nechce..
EDIT: dokonce si pamatuju, že mi tehdy nabízeli vrácení peněz a zrušení kupní smlouvy..