Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BOOTMGR is missing

Zdravím, po "úderu viru" se mi v mém NTB smazaly instalační soubory na systém. A když jsem si sehnala nové tak mi to hlásí chybu BOOTMGR chybí. nedostanu se dál než do biosu. může mi někdo poradit jak tuhle hlášku odstranit a nahrát tam nový operační systém?

Jaký tajný systém se snažíš nainstalovat? Při instalaci bych smazal oddíl, vytvořil nový a naformátoval. Pak instalace systému musí fungovat.

(Samozřejmě tiše předpokládám, že na disku nemáš žádná důležitá nezálohovaná data.)

už sm cd spustila přes F12 .. teď jsem se dostala už až k instalaci ale když ji chci nainstalovat na nějaký oddíl napíše to: Systém windows nelze na oddíl 3 disku O nainstalovat...když dám další napíše to Instalační program nemohl vytvořit nový systémový oddíl nebo najít existující systémový oddíl.

viz. lední brtník, dej to někomu, kdo už alespoń 1x Windows instaloval...

Jestli máš SATA disk, může instalace vyžadovat disketu s ovladačem nebo bys ji musela integrovat na CD. Nebo děláš nějakou chybu při odstranění/vytvoření/výběru oddílu pro instalaci.