Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká grafická karta?

Potřebuju poradit...momentálně mám grafickou kartu ATI Radeon HD5450 což není nic moc a tak si asi koupím novou nerní grafickou kartu,ale potřebuju poradit jakou protože nevím jak to bude procesor stíhat...takže přemýšlím o jedné z těchno třech:
1. club-3d-hd-5770-d155946.htm
2. http://www.alza.cz/sapphire-hd-5770-flex-d186761.h tm
3. sapphire-hd-6790-d231209.htm

moje PC sestava:

Procesor:AMD Athlon X2 250 3,0GHz
RAM:2GB
Operační systém:Windows 7 Ultimate 32bit.

Procesor nic netahá, to jenom karty se jaksi flákají.

Jinak všechny čtyři uvedené nají podobný výkon, procesor je dostatečný.
Jenom SAPPHIRE má jen dvouletou záruko a HD6790 o 40W větší spotřebu při 5% výkonu navíc.
Club je předražený nic za ty prachy nepřináší.
MSI z toho vychází nejlépe výkon/cena

Tyto karty už jsou dost výkonné,myslím že GTA IV by ti ty karty utáhly,u téhle hry konkrétně záleží na procesoru,Arma 2 nevím neznám nehraji:-)Já osobně mám ATI Radeon 5670 HD 1GB trochu taktlou a hraji zatím všechy nové hry na max. akorát byl trochu problém u GTA IV to bude mým procesorem:-) a Metro 2033 která patří k nejnáročnějším hrám zatím k pc ale s těmito kartami by si neměl problém.O FIFA 12 se neboj ta bude na podobném enginu jako 11 takže pro tebe v klidu:-)