Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém asi s windows

Dobrý den,
mám problém se kterým jsem se jěště nesetkal a tak směřuji dotaz na vás.
Mám HP notebook který je koupený ze slovenska. Je použitý. Udělal jsem na něm recovery a začal stahovat aktualizace. Používám ho 3 den a furt se stahujou aktualizace atd. ,ale teďka se stala neobyvklá věc.
Zničeho nic se objevila modrá obrazovka a psala anglicky něco o windows a legalizaci atd. Bylo to dost rychle a anglicky moc neumím tak jsem to nestihl přečíst. Dole nábíhaly nějáké procenta až do 100% a psalo to něco o psychycal memory. Pak to zčernalo a musel jsem to natvrdo vypnout. Povypnutí opět naběhl windows a po 10-15 minutach pryce opět. Když jsem dal odeslat problém na windows servis, napsalo to nějakou blbost o aktualizaci Kaspersky antivirus, i když žádný takový antivirus nemám.

Moc děkuji za jakoukoliv radu.

neznámá verze windows a servicepacku, neznámá existence kaspersky antiviru v té hp recovery - nemá smysl nic řešit.

obnov to znova, nepřipojuj na síť pro žádné aktualizace, nainstaluj aktuální servicepack windows, prolez ten firemní bordel plný kriplware a odinstaluj zadarmo drahé "aplikace".
pak si můžeš hrát s aktualizacemi, když v nich vidíš smysl života.