Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada s grafickou kartou

Zdravím,
Potřeboval bych poradit s grafickou kartou, prostě nějakou doporučit na hraní her převážně cena tak do (3 000 kč) pro mojí základní desku Asus P4S800D-X
Pokud budete potřebovat další informace hned je dodám

děkuji za rady

ted už teda potřebuju vědět když už mám stáhlý os 64 bit ze školy tak jak to pak do toho novýho PC bez os hodim... hestli až ho zapnu tam bude nějaký grafický prostředí nebo ne.. nebo prostě jak to nabootovat předem děkuji a tohle už nejspíš poslední otázka :P

nic vezlém ale ohodně lepší sestavu sem psal výš je sice o pár stovek dražší (8tisíc), ale s 3letou zárukou a nový. On chtěl původně jen grafiku ale herní s agp asi nesežene a ikdyby ano ta sestava byla nejméně 8 let stará, pak chtěl pc do 15 a nakonec do 10-11tisíc, dobrých variant tu má hodně, stačí si jen vybrat