Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy Ace-Problém

Mám telefon Samsung Galaxy Ace a poslední dobou se mě děje toto:když je normálně zamknutý tak asi po 10ti minutách se jakoby vypne ale nejde zapnout dokud nevyndám a zase nevložím baterku.Stalo se mi to asi 2x za den.Nevíte co s tím?

Podle mě je taky těma aplikacema(máš taky Galaxy Ace)?Přemýšlel sem taky flashnout ROOT ale bojím se toho :/ nebo taky tovární nastavení telefonu ale zase tam mám těch aplikací jak nasranejch a nechce se mi je znova instalovat a stahovat.