Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spojenie cez bluetooth - powerbook G4 vs Nokia 6310i

dobrý den,

Prosím o radu, skusam spojit telefon cez bluetooth s powerbookom, najst ho nasiel a ked aj spojenie svieti a zeleno hned blikne na cerveno a odpoji sa hned po pripojeni, skusal som druhy telefon nokia E51, tam vsetko funguje v ponuke na powerbooku mam pri problemovej nokki len moznostu send file kdezto pri telefone kde to funguje mam aj moznost browse device - mozem si pozret co mam v telefone vsetky dokumenty, neviete poradit ? Davnejsie som to skusal prepojit na inom notebooku a islo to, potrebujem stiahnut len zvukovy zaznam z diktafou, cez infra to asi nepojde, je tam este stary konektor no kabel na to asi nemam, ako sa to da dostat odtial, cez sim tiez asi nie?

dakujem

1. "vravim 6310i nespoji s powerbookom" - preto Ti navrhujem spojiť 6310 <-->E51 tzn. že si prenesieš ten zvukový záznam z 6310 na E51... A potom z E51 do powerbooku...

2. "E51 vobec nenajde" hmm... "skusal som druhy telefon nokia E51, tam vsetko funguje"

Asi nechápem ja... Nechaj tak, nevšímaj si ma...:-)

ahoj,diky za koment, ako som písal vyššie Nokia E51 funguje s powerbookom ale Nokia 6310i nie a tak isto nejde spojiť Noka 6310 i s E51, preto ich nemam ako prepojiť, preniesť záznamy, či dá sa to cez infra?

dakujem