Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnuti PC na nastaveny cas s heslem

Zdravim, shanel bych nejaky softik, ktery mi vypne PC v cas ktery nastavim, nebo po ulpynulem casu ktery nastavim. Takove programky urcite existuji, ale chtel bych k tomu pridat heslo, aby ten co je na PC nemohl vypnuti PC zrusit.

Doporucite mi neco? Dekuji.

Tady jsem ti upravil můj prográmek.
Něco podobného jsem totiž potřeboval i pro sebe , aby se mi pc v praci vypl po stahování.

heslo k operacím je pcporadna

[http://pc.poradna.net/file/view/6426-shutdown-png]

Kdo nezná heslo nemůže prográmek ukončit ani zasáhnout do nastavení.

Prográmek musí být spušten pod administrátorským účtem ! Jinak nemá oprávnění k provedení operace vypnutí PC !

DOWNLOAD

takový "prográmek" ti sestřelím za pár sekund, nejhůře do 2 minut :-)

edit: jediné opravdu funkční řešení je sebrat danému userovi admin práva, ale pak bude na bezpečné vypnutí systému stačit standardní nástroj, co je v systému.

Napad pekny, velmi jednoduchy a prehledny, bez zbytecnosti. Ale podarilo se mi to prolomit i bez hesla no ale tak by to slo asi s kazdym programkem.

I tak ho asi pouziju, mel by vystacit. Diky.

//edit: Jinak sem to udelal tak ze: ctrl+alt+delete, ukoncit program (chce to heslo), znovu ukoncit program - program neodpovida, okoncit nyni? Ano, Ukoncit program. - A vypnul se :D