Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potvrzení licence u programů Adobe

Dobrý den, mám problém s potvrezím licenze u všech programů Adobe. Když program nainstaluje a spustím, jde všechno v pořádku. Ale když restartuju počítač a já zapnu nějaký program od Adobe, tak vyběhne tabulka o potvrzení licence, kde mám na výběr Accept, Decline a Cancel... Ale ať kliknu na cokoliv nic se nestane, tabulka zůstane. Musím použít klávesy ctrl+alt+delete a ukončit proces, jinak to nejde... Nevíte co s tím? Programy už jsem několikrát reinstaloval a nic...

Děkuji

nejaky firewall, ktery brani dokonceni aktivace? (povypinal bych pred tou aktivaci vsechny firewally, antiviry atd.)

Jinak kdyby to dal neslo, tak Adobe ma zakaznickou podporu, taky aby ne kdyz ty jejich programy stojej takovy prachy.